NOWOŚĆ!

POLECAMY
Do dyspozycji dzieci przygotowane są następujące atrakcje

Dmuchany basen z kolorowymi kulkami - polecany szczególnie dla dzieci młodszych.
Maluchy wręcz uwielbiają beztroskie zabawy w basenie z kolorowymi kuleczkami, zasypują się nimi lub chowają. I intensywne kolory kulek przyciągają wzrok dzieci. Wykorzystujemy basen z kulkami nie tylko do zabaw ruchowych ale i do nauki kolorów, liczenia itp.
Zjeżdżalnia Duży Claun
- ogromne gabaryty sprawiają, że zjeżdżalnia nieustannie przyciąga tłumy dzieci, młodzieży i dorosłych spragnionych szalonej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dmuchaniec dzięki świetnie dobranej kolorystyce i olbrzymiej figurze zabawnego Clowna jest widoczna z bardzo daleka.
Zjeżdżalnia Delfin
- zjeżdżalnia mniejsza , ale atrakcyjniejsza ze względu na przejazd w gardle Delfina. Zabawa na tej zjeżdżalni przynosi wiele wrażeń i niespodzianek . Dmuchany cyrk - ze śmiesznymi obrazkami na ściankach. Dach stanowi barierę ochronną przed słońcem a także przed niespodziewanym deszczem. Szeroka poducha w formie podestu zabezpiecza niekontrolowane upadki.

Zaprojektowany specjalnie dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat, skonstruowano w taki sposób, by dziecko nie miało żadnych trudności z kierowaniem tym pojazdem.

Plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, domkiem do zabaw, dwoma samochodami, ciuchcią, zwierzątkami na sprężynie. Zdjęcia z bohaterami kreskówek.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Możliwość zorganizowania zawodów sportowych.
Możliwość zorganizowania spotkania z ciekawymi ludźmi.
Organizowanie zabaw ruchowych, ze śpiewem, Zorganizowanie Zielonych lekcji.